HAKKIMIZDA

aboutus

Gazi Merdiven, 15 yıla yakın bir süredir çelik konstrüksiyon alanında edindiği tecrübeyi merdivenler üzerinde yoğunlaştıran, alanında uzmanlığını ispat etmiş tasarım odaklı üretici bir firmadır. Gazi Merdiven, müşterinin isteklerini aldıktan sonra, en uygun  merdiveni tasarlar; projelendirir; görselleştirir; üretir ve montajını yapar. Kişiye, zamanın ruhuna ve mekana özel tasarımlarıyla, ekonomi ve estetikten taviz vermeden yüksek kalite standartlarında çözümler sunar. Merdiven ile mekanın ruhuna ait diğer unsurları bir bütün olarak gören ve bu minvalde tüm sistemi en ince ayrıntılarına kadar özenle projelendirip tasarlayan Gazi Merdiven,İstanbul merdiven firmaları içinde kalite ve güven arayanların tercihidir

Kalite standartlarından ödün vermeden, kişiye özel projelendirme ve üretim alanında başarılı işler ortaya çıkarabilmek. Müşteri memnuniyetini, her aşamada birincil adım olarak standartlaştırmak.

Gazi Merdiven'in hedefi; Türkiye'nin en iyi butik merdiven tasarım-projelendirme firması olduğumuzu; merdiven sektöründe yalnızca Türkiye'de değil; bütün dünyada en iyi firmalardan biri olduğumuzu kanıtlamaktır.

TOP